2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Olsztyn
Dodane 02 kwietnia 2024

Tor Kartingowy zatrudni pracownika

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

Tor Kormoran poszukuje osoby na stanowisko Pit Stop

Obowiązki m.in.:

  • obsługa klienta (szkolenia nowych klientów, przygotowywanie biegu, kontrola bezpieczeństwa itp.)

  • obsługa toru (sygnalizacja ostrzegawcza, flagi, system pomiaru czasu itp.)

  • podstawowa obsługa gokartów (kontrola poziomu oleju, ciśnienia w oponach, regulacje itp.)

  • prace porządkowe

Oferujemy pracę w młodym i energicznym zespole popołudniami i w weekendy z elastycznym grafikiem, który pozwoli połączyć pracę ze studiami lub innymi zajęciami ;)

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 909008391