2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podlaskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Białystok
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Skorupy
Dodane 19 kwietnia 2024

"TOP MARKET" zatrudni sprzedawców

Lokalizacja

Białystok, Skorupy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

MIEJSCE PRACY: BIAŁYSTOK, UL. MIESZKA I 14 LUB SOWLAŃSKA 40

OFERUJEMY:

- stałą pracę na pełen etat

- wynagrodzenie płatne na czas

- dobrą atmosferę w pracy

- premię uznaniową

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- obsługa klienta i kasy fiskalnej

- dbałość o ekspozycje, wykładanie towaru

- dbałość o porządek na sklepie

OCZEKUJEMY:

- zaangażowania,

- pozytywnego podejścia do klienta,

- umiejętności pracy w zespole

- dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

- mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

W PRZYPADKU CV ZE ZDJĘCIEM - WYMAGANE JEST WYRAŻENIE ZGODY NA UDOSTĘPNIENIE WIZERUNKU.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informuję, że:

1.      Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "ARTUR" Artur i Adam Łukaszewicz spółka jawna z siedzibą w Białymstoku ul. Kmicica 14 . Wyżej wskazany Administrator nie powołał Inspektora Danych Osobowych.

2.      Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na obsadzane stanowisko pracy na podstawie przesłanego przez kandydata CV.

3.      Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora. Pani/Pana dane osobowych nie będą przekazywane innym podmiotom.

4.      Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres do sześciu miesięcy po zakończeniu procesu rekrutacyjnego, a następnie zostaną zniszczone w przyjęty u Administratora sposób.

5.      Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

6.      Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

7.      Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest wymogiem przystąpienia do procesu rekrutacji . Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie wykluczenie z procesu rekrutacji.

8.      Pani/Pana dane będą przetwarzane zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Skorupy
ID: 791774832