2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 26 kwietnia 2024

Tomaszów Mazowiecki |Produkcja|Młodszy operator maszyn| dla mężczyzn

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PepsiCo to międzynarodowa organizacja, którą większość kojarzy z produkcji popularnych napojów takich jak: Pepsi, Mirinda, Lipton itp. PepsiCo za sprawą swojej spółki - Frito Lay produkuje także slone przekąski takie jak chipsy produkowane z ziemniaka tj. Lay's czy chrupki produkowane właśnie w Tomaszowie Mazowieckim z mączki kukurydzianej tj. m.in. Cheetosy.

POSZUKUJEMY: młodszych operatorów maszyn

WYMAGAMY:

  • posiadania doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych - WARUNEK KONIECZNY

  • dyspozycyjnosci do pracy w systemie 3 zmianowym. Pracujemy od poniedziałku do piatku, co 2-3 tygodnie pracujemy także w weekendy (za prace w sobotę oddajemy dzien wolny w tygodniu, za pracę w niedzielę płacimy nadgodziny) . Pamietaj o tym aplikując na naszą ofertę.

  • posiadania "książeczki sanepid" lub chęci do niej wyrobienia.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW;

  • nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz utrzymanie ich w sprawności technicznej

  • monitorowanie poprawności pracy maszyn i urządzeń

  • utrzymanie uporządkowanego i czystego stanowiska pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • praca na dużym obszarze produkcyjnym z obsługą paneli dotykowych

  • prowadzenie dokumentacji rejestrującej wyniki efektywnościowe, zużycie materiałowe itp.

  • dokonywanie prac porządkowych na stanowisku pracy

KORZYŚCI PRACY W PEPSICO:

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,

  • wynagrodzenie podstawowe + dodatki m.in za dyspozycyjność, pracę w godzinach nocnych, efektywność, przestrzeganie standaród AiB i BHP,

  • atrakcyjny pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, Pracownicze Plany Emerytalne, prywatna opieka medyczna, karta kafeteryjna na napoje. platforma wsparcia EAP oraz platforma WorkSmile),

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz udział w wielu szkoleniach

Brzmi ciekawie? Skontaktuj się z nami !

OPIS PROCESU REKRUTACYJNEGO:

Krok 1: wysyłasz CV za pośrednictwem platformy OLX

Krok 2: nasz rekruter kontaktuje sie z Tobą i po pozytywnej weryfikacji telefonicznej umawia Cię na rozmowę z liderem produkcji

Kraok 3: odwiedzasz nas w fabryce Frito Lay w Tomaszowie Mazowieckim. W trakcie spotkania masz okazję nie tylko opowiedzieć o swoim doświadczeniu, ale także zadać pytania liderowi. Wykorzystaj tą szansę!

Krok 4: rekruter kontaktuję się z Tobą informując o wyniku rozmowy. Jeżeli otrzymasz od nas ofertę, zostaniesz poinformowany o tym, co trzeba zrobić aby wykonać badania lekarskie i uzupełnić dokumenty do zatrudnienia!

Kraok 5: Dołączasz do zespołu PepsiCo! Gratulujemy!

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Frito Lay Sp z o o Oddział w Tomaszowie Mazowieckim („Administrator”). Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora, zgodnie z obowiązującym prawem, w celach wyłącznie związanych z rekrutacją pracowników. Więcej szczegółów, w tym informacje wymagane na podstawie art. 13 i 14 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) znajdują się w „Polityce prywatności dla kandydatów w procesach rekrutacyjnych” dostępnej na stronie pepsicopoland.com w zakładce „Ochrona danych osobowych”. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przez Administratora prosimy o kontakt pod adresem e-mail: daneosobowe (małpa) pepsico.com lub pisemnie na adres Zamoyskiego 24/26 03-801 Warszawa z dopiskiem „Rekrutacja”.

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 595183064