2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Słupsk
Aneta Nicpoń
Dodane 24 kwietnia 2024

Tokarz / praca stała / atrakcyjne wynagrodzenie do 8000 zł brutto!

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Posiadasz doświadczenie w obsłudze tokarki CNC ?

A do tego potrafisz sterować maszyną Sinumeric ?

Jeśli tak to świetnie się składa – szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do prężnie rozwijającej się firmy - oferujemy stabilne i bezpośrednie zatrudnienie w strukturach naszego Klienta.

Nie czekaj, zaaplikuj już dziś, a my zaopiekujemy się całym procesem rekrutacyjnym.

Miejsce pracy: Dębnica Kaszubska

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę kodeksową – jasny i przejrzysty system wydawania umów
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze (5000 – 8000 zł brutto)
  • system premiowy oparty m.in na celach i wskaźnikach
  • realną możliwość udziału w szkoleniach
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie, a także pakietu Multisport

zadania

  • obsługa tokarki CNC, sterowanie SIMENS SINUMERIC 840D / 828D
  • wykonywanie detali, zgodnie z rysunkiem technicznym
  • programowanie oraz ustawianie maszyn CNC
  • konserwacja maszyn
  • kontrola jakościowa wytworzonych produktów

oczekujemy

  • znajomości rysunku technicznego
  • umiejętności sterowania maszyną Sinumeric 828 lub 840
  • umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00 / 14:00-22:00)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 912456404