2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Kruszewo
Dodane 12 kwietnia 2024

Tokarz - praca na 1 zmianę

Lokalizacja

Kruszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

WBP SERVICES KONSTRUKCJE STALOWE SP. Z O.O. SPÓLKA KOMANDYTOWA to dynamicznie rozwijająca się firma z branży stalowej. Zajmujemy się m.in. laserowym cięciem oraz obróbką blach, rur i profili, a także gięciem blach i drutu 3D. DZIAŁAMY Z PASJĄ, by dostarczać naszym klientom produkty spełniające najwyższe wymagania i ciągle szukamy rozwiązań prowadzących do stałego ich udoskonalania. Mamy świadomość, że właściwe standardy pracy i nowe kierunki działania mogą wyznaczać tylko najlepsi. NASZ ZESPÓŁ stanowi doświadczona i wykwalifikowana kadra, która z przyjemnością wprowadzi Cię w laserowy świat. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy doświadczonych operatorów CNC.

Zakres obowiązków:

  • uzbrajanie obrabiarki (tokarka CNC marki HAAS) w niezbędne narzędzia,

  • przygotowanie i sprawdzenie narzędzi przed rozpoczęciem obróbki,

  • dobór paramentów skrawania zastosowanych narzędzi,

  • realizacja zleceń zgodnie z ustalonym harmonogramem,

  • kontrola jakości i pomiary wykonanych produktów,

  • utrzymanie maszyny w należytym stanie technicznym,

  • współpraca z technologiem, programistą.

Wymagania:

  • umiejętność pracy na tokarkach CNC,

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora CNC,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz posługiwania się przyrządami mierniczymi,

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • otwartość, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w systemie jednozmianowym (6:00-14:00) od poniedziałku do piątku,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • pracę na nowoczesnych urządzeniach oraz na najnowszych programach,

  • pracę w i przyjaznej atmosferze w wspierającym się zespole,

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

Lokalizacja

Kruszewo,

Podlaskie

Podlaskie, Kruszewo
ID: 911208068