2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Fabryczna
Dodane 15 kwietnia 2024

Tokarz/Operator CNC praca na produkcji dla kobiet i mężczyzn

Wynagrodzenie

28,60 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozbudową Wydziału Obróbki Mechanicznej, firma VOLZ Hydraulik Sp. z o. o we Wrocławiu ul. Metalowców 9A, producent elementów złącznych do hydrauliki siłowej, zaprasza współpracowników na stanowisko:

 Obsługa obrabiarek CNC (tokarki)

                (praca na trzy zmiany)

Zakres obowiązków:

  • obsługa obrabiarek CNC ze sterowaniem FANUC (tokarki DOOSAN, TSUGAMI, TAKAMAZ, MURATEC),

  • kontrola jakości produkowanych części,

  • obsługa techniczna (sprawdzenie stanu narzędzi, poziomu środków smarujących, itd.),

  • zachowanie norm bezpieczeństwa i porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku operatora CNC / tokarza CNC,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, umiejętności i wydajności,

  • atrakcyjny pakiet socjalny: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie Karty Multisport, dofinansowanie Vending Food, dofinansowanie okularów korekcyjnych, bezpłatna nauka języka angielskiego i/lub niemieckiego.

  • możliwość czasowego zakwaterowania

  • w przypadku braku doświadczenia – możliwość przyuczenia

  • Stawka godzinowa (wraz z premiami): 28,60 PLN brutto w okresie próbnym; 32-38 w przypadku samodzielnej pracy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 900993708