2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Wanaty
Klimas Wkręt-met
Dodane 26 kwietnia 2024

! Tokarz manualny !

Lokalizacja

Wanaty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klimas Wkręt-met to czołowy producent najwyższej jakości technik zamocowań w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Stanowisko: Tokarz manualny

Miejsce pracy: Wanaty ( pow. częstochowski )

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie elementów do maszyn wg. rysunków technicznych,

  • obróbka elementów metalowych i z tworzyw sztucznych zgodnie z dokumentacją,

  • optymalizacja czasu wykonywania elementów powtarzalnych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na tokarce manualnej /konwencjonalnej,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Dostępność do pracy 2/3-zmianowej,

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze frezarek i szlifierek.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • Stabilną współpracę, możliwość awansu wewnętrznego oraz rozwoju kompetencji,

  • Darmowy dowóz pracowniczy z Częstochowy, Myszkowa i okolic,

  • Pracę w nowoczesnym i zautomatyzowanym zakładzie,

  • Zadbane pomieszczenia: czysta szatnia, stołówka wyposażona w mikrofalówkę, czajnik elektryczny,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Dodatkowe świadczenia socjalne – paczki świąteczne, bony na święta, imprezy rodzinne z atrakcjami dla dzieci,

  • Darmową naukę języków obcych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wanaty,

Śląskie

Śląskie, Wanaty
ID: 767586677