2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Dzierżoniów
Dodane 27 maja 2024

Tokarz I praca na 1 zmianę I 6000 zł + premie

Wynagrodzenie

5 700 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dzierżoniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dla naszego klienta, który zajmuje się produkcją pokładowych urządzeń cumowniczych szukamy osoby zainteresowanej stanowiskiem Tokarza.

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Co oferujemy?

  • Stawka z premiami od 5716 brutto do 6062 zł brutto + premie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Praca w systemie I zmianowym po 8 godzin

  • Szkolenie wdrażające

  • Płatne nadgodziny

  • Wydarzenia i konkursy pracownicze

  • Możliwość rozwoju oraz awansu

  • Pakiet Benefitów (karta MultiSport oraz ubezpieczenie)

  • Program poleceń pracowników (poleć znajomego do pracy i zgarnij 250 zł brutto).

Zadania:

  • znajomość obsługi tokarek konwencjonalnych

  • odpowiedni dobór narzędzi oraz parametrów skrawania

  • pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych

  • wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją techniczną

  • czytanie rysunku technicznego

  • bieżąca kontrola jakości

  • prowadzenie prostych prac konserwacyjnych przy maszynach

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (rok)

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • solidność, dokładność, zaangażowanie, dyspozycyjność.

  • uprawnienia na wciągniki, UDT

Zapraszamy do aplikowania bądz do kontaktu pod numerem + 48 504 791 396

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dzierżoniów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Dzierżoniów
ID: 919569634