2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Żory
Dodane 26 kwietnia 2024

Tokarz / frezer / jedna zmiana / Żory

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Tokarz / Frezer

Miejsce pracy:  Żory

Opis stanowiska:

·        obsługa tokarek konwencjonalnych

·        realizacja zleceń produkcyjnych

·        kontrola wykonywanych części zgodnie z dokumentacją techniczną

·        dbałość o stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych

Wymagania:

·        doświadczenie w pracy na maszynach konwencjonalnych

·        znajomość narzędzi skrawających

·        znajomość rysunku technicznego

·        umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi

·        sumienność i dokładność

Oferujemy:

·        pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        możliwość rozwoju zawodowego

Zapraszamy do składania CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Treść zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PUMECH Sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu, danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacji".

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 694569112