2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Gniezno
Dodane 12 kwietnia 2024

Tokarz/ Frezer CNC

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma PMW z siedzibą w Gnieźnie, poszukuje kandydatów na stanowisko tokarz/ frezer CNC.

Wymagania:

  • umiejętność toczenia oraz frezowania

  • umiejętność programowania maszyn CNC (Siemens, Heidenhain, Mazatrol)

  • znajomość rysunku technicznego,

  • sprawne posługiwanie się narzędziami pomiarowymi,

  • mile widziane umiejętności wykonywania prac ślusarskich

  • odpowiedzialność, sumienność, pracowitość.

Obowiązki:

  • zapoznanie się z dokumentacją i rysunkami technicznymi,

  • toczenie oraz frezowanie,

  • ustawianie urządzeń i nadzorowanie ich pracy,

  • konserwacja maszyn oraz narzędzi.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • praca w młodym, dynamicznym zespole

  •  możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.

Prosimy o składanie aplikacji zawierających CV poprzez portal OLX.

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 633139354