2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Górna
Dodane 30 maja 2024

Tokarz - Frezer

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis firmy:

 PPHU Rolmet Export-Import to renomowana firma z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w produkcji pierścieni tłokowych o najwyższej jakości.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku tokarz-frezer. Jeśli masz doświadczenie w obsłudze maszyn lub masz chęć rozpoczęcia kariery w branży, to ta oferta jest dla Ciebie. Dla osób,które miały styczność z narzędziami pomiarowymi oraz czytaniem rysunku technicznego, oferujemy możliwość przyuczenia do zawodu.

Wymagania:

  • Doświadczenie lub chęć do nauki obsługi tokarek i frezarek

  • Znajomość narzędzi pomiarowych

  • Umiejętność podstaw czytania rysunku technicznego

  • Motywacja do nauki i rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o długiej historii na rynku

  • Praca w systemie poniedziałek-piątek, 8:00-16:00

  • Możliwość udziału w szkoleniach dostosowanych do potrzeb pracownika

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu

    Jak aplikować:

    Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV poprzez niniejszy portal. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.Początek formularza

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 906465747