2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kobiór
Dodane 26 kwietnia 2024

Tokarz CNC / Programista CNC

Wynagrodzenie

4 400 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kobiór

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pracowników na stanowisko Tokarz CNC / Programista CNC

 Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w programowaniu oraz ustawianiu maszyn przy jednostkowej – małoseryjnej produkcji. Nie musisz mieć doświadczenia, nauczymy wszystkiego.

  • umowa o pracę

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • kartę Multisport

  • grupowe ubezpieczenie na życie NN

Zakres obowiązków:

  • Programowanie Tokarek CNC ze sterowaniem Sinumerik

  • Ustawianie maszyn, dobór mocowań oraz parametrów

  • Kontrola wykonywanych przez siebie detali za pomocą przyrządów pomiarowych

  • Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń

  • Utrzymywanie swojego stanowiska pracy w należytym porządku

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • Dobra organizacja pracy

  • Zdolności analityczne, dokładność i sumienność

 Miejsce pracy KOBIÓR

Prosimy o umieszczenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych na przesyłanych CV:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Jednocześnie wypełniając obowiązek wynikający z RODO, informujemy:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1)    administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prodigiis Sp. z o.o. z siedzibą w Kobiórze przy ulicy Centralnej 56,

2)    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. z późn. zm.,

3)    Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji,

4)    posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,

5)    ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

6)    podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne,

7)    Pani/Pana dane będą przetwarzane w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kobiór,

Śląskie

Śląskie, Kobiór
ID: 878947430