2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Wrocław
  7. Kucharz - Stare Miasto
Dodane 02 czerwca 2024

TIM Catering | Kucharz | Kuchnia produkcyjna

Wynagrodzenie

35 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

TIM CATERING DIETETYCZNY - Zatrudnimy kucharza z doświadczeniem!

Praca zmianowa od 6-14 lub 14-22

Praca również w weekendy ( 2 weekendy w miesiącu obowiązkowe)

Opis stanowiska:

·    Przygotowanie posiłków zgodnie z przepisami

·    Dbanie o najwyższą jakość przygotowanych dań

·    Właściwe gospodarowanie produktami spożywczymi

·    Bezpieczna obsługa maszyn produkcyjnych

·    Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekujemy:

·    Umiejętności gotowania

·    Kreatywności i pasji do gotowania

·    Samodzielności

·    Dostępności w pełnym wymiarze czasu pracy

·    Umiejętności pracy w zespole

·    Zaangażowania i chęci do pracy

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat

  • obiad pracowniczy

  • odzież roboczą

  • umowę o pracę po okresie próbnym

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • pracę w miłej atmosferze

  • możliwość rozwoju na wyższe stanowiska

  • Luxmed

  • Multisport

Wynagrodzenie ustalamy na podstawie umiejętności kandydata i chęci do pracy!

  • Stawka początkowa - od 28 zł 1/h netto ,- Stawka po okresie próbnym ( 1 miesiąc) uzależniona od doświadczenia, wiedzy i smaku!

Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Kontakt telefoniczny możliwy w godzinach 8-16. Od Poniedziałku do piątku.

WYMAGANE ORZECZENIE: SANITARNO - EPIDEMIOLOGINCZE!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 768900218