2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Warmińsko-mazurskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Pieniężno
Columbus Elite
Dodane 26 kwietnia 2024

Terenowy Przedstawiciel Handlowy, Columbus Elite

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pieniężno

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Przedstawiciel Handlowy w Columbus Elite, w sposób profesjonalny zajmuje się doradztwem energetycznym Klientom Indywidualnym. Naszych Przedstawicieli wyróżniają określone cechy i podejmowane działania, sprawdź czy też się z nimi utożsamiasz.

  • Komunikatywność - potrafisz nawiązać relację z Klientem oraz odpowiedzieć na jego potrzeby.

  • Zorientowanie na wynik - dbasz o domknięcie sprzedaży, a na każdą obiekcję znajdziesz rozwiązanie.

  • Pozytywne nastawienie - potrafisz się zmotywować i dzielić dobrą energią z innymi.

  • Mobilność - podejmowane działania nie mają w Polsce terenowych granic.

  • Jakość - to usługa oraz produkty oferowane przez Columbus Elite. Dzięki nim Twoja oferta jest wiarygodna.

Od nas otrzymasz:

  • Transparentne warunki zatrudnienia,

  • Wynagrodzenie oparte na wysokiej prowizji,

  • Możliwość dopasowania regionu pracy pod własne preferencje,

  • Atrakcyjne konkursy i programy motywacyjne

  • Pracę w mocno zmotywowanym zespole,

  • Praktyczne wdrożenie pod okiem doświadczonych Managerów,

  • Docelowe zatrudnienie w ramach umowy B2B.

Poznaj swoje zadania na stanowisku:

  • Samodzielne określenie terenu do pracy oraz jego rozpoznanie,

  • Przygotowywanie kalkulacji pod kątem zawierania umów,

  • Prowadzenie jakościowych, zorientowanych na Klienta prezentacji,

  • Aktywne działania w terenie w celu pozyskania kontaktów.

Prześlij do nas swoje CV aby Dział HR Columbus Elite przedstawił szczegóły związane z ofertą.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pieniężno,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Pieniężno
ID: 909718133