2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Targówek
Dodane Dzisiaj o 14:50

Terapeuta wzroku - Optometrysta

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Kogo szukamy do naszego zespołu?

Optometrysty z wykształceniem wyższym z zakresu Optometrii potwierdzonym Numerem Optometrysty.

Specjalisty, który widzi swoją przyszłość w pracy jako terapeuta wzroku, nastawionej na rozwój w tej dziedzinie (mile widziane doświadczenie w pracy na tym stanowisku i pracy z dziećmi).

Osoby posiadającej dobre podejście do dzieci

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

Prowadzenie terapii wzroku (istotna część pracy)

Prowadzenie badań optometrycznych u osób dorosłych i dzieci (badania dzieci możliwe po odbyciu stosownego przeszkolenia)

Asystowanie w funkcjonowaniu salonu optycznego i procesie sprzedaży

Działania na rzecz rozwoju placówki

Czym zajmuje się nasza firma?

Jesteśmy jedyną w Polsce certyfikowaną placówką FCOVD. Zajmujemy się profesjonalną diagnostyką i rehabilitacją układu wzrokowego.

Prowadzimy skomplikowane przypadki optometryczne. Czerpiemy satysfakcję z możliwości pomocy osobom, które nie uzyskały pomocy w innych miejscach.

Stale szkolimy się i szukamy nowych rozwiązań z zakresu optometrii.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 906737020