2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Milicz
Dodane 29 kwietnia 2024

Terapeuta Uzależnień

Lokalizacja

Milicz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

CPTP Salus sp. z o.o. to prywatna firma medyczna od 2001 roku udzielająca świadczeń zdrowotnych, w oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Do naszego zespołu w Miliczu poszukujemy:

Terapeuty Uzależnień

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej

  • prowadzenie koniecznej dokumentacji medycznej dotyczącej działań terapeutycznych

 Oferujemy:

  • pracę w zespole

  • systematyczne super wizje

  • pracę stacjonarną w poradni

  • elastyczny grafik pracy

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub własną działalność

  • komfort pracy, rejestracja aktywnie wykonuje czynności pomocniczo-administracyjne,

 Od kandydatów oczekujemy:

  • posiadania certyfikatu terapeuty uzależnień, bądź zaświadczenia o byciu w procesie certyfikacji, mile widziane doświadczenie w zawodzie

  • indywidualnego podejścia do każdego pacjenta,

  • otwartości na nowe doświadczenia i gotowości uczenia się,

  • otwartości na współpracę z innymi członkami zespołu.

Lokalizacja

Milicz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Milicz
ID: 915219145