2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Małopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Kraków
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Prądnik Biały
Dodane 11 czerwca 2024

Terapeuta uzależnień

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca szuka Człowieka !

Prywatny Ośrodek Uzależnień AlkoVip to wyjątkowe miejsce stworzone przez specjalistów działające na rynku usług medycznych od wielu lat.

Ośrodek zlokalizowany jest w Krakowie przy Ul. Witkowickiej 74 na powierzchni około 600m2 gdzie oferujemy detoks dla pacjentów oraz leczenie stacjonarne w formie terapii. Nasza kadra składa się z terapeutów, psychologów, lekarzy, ratowników medycznych oraz opiekunów ośrodka. Oferujemy różne formy współpracy, zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie.

Chętnie opowiem więcej o pracy i warunkach podczas rozmowy. Zachęcam do kontaktu. Placówka istnieje wiele lat na rynku i posiada bardzo dobry wizerunek i opinie pacjentów. Więcej informacji o placówce i kadrze na naszej stronie www.alkovip.pl. Chętnie udzielę wszelkich informacji podczas spotkania lub przez telefon. Przykładamy najwyższą wagę do jakości świadczonych usług i zapewniamy możliwość rozwoju osobistego.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: terapeuta uzależnień.

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie terapii grupowej i indywidualnej

  • Samodzielna praca z pacjentem w zakresie psychoterapii

  • Monitorowanie postępów terapii

  • Współpraca z lekarzami i innymi terapeutami

  • Pomoc w dokonywaniu zmian w życiu pacjentów

    Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę

  • stabilną pracę w doświadczonym zespole

  • elastyczne formy zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pełne wyżywienie

  • wewnętrzna siłownia do dyspozycji

  • superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii

  • dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code'u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 875979677