2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Władysławowo
Dodane 14 maja 2024

Terapeuta SPA / Masażysta

Lokalizacja

Władysławowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Gwiazda Morza Resort Spa & Sport we Władysławowie.

Do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych i pozytywnie nastawionych współpracowników, którzy będą chcieli zostać z nami na dłużej.

Obowiązki:

  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych (peeling/okład) oraz masażu (terapeutycznych, relaksacyjnych),

  • dbanie o dobry wizerunek firmy,

  • sprzedaż kosmetyków detalicznych,

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (min. technik masażysta),

  • umiejętność wykonywania masaży klasycznych, relaksacyjnych, pielęgnacyjnych,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • min. 2 lata doświadczenia,

  • staranność i dokładność przy wykonywaniu zabiegów,

  • wysoka kultura osobista,

  • dyspozycyjność,

  • mile widziana umiejętność wykonywania masaży orientalnych (lomi lomi, balijskiego, ayurvedy)

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - praca w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zniżki pracownicze na korzystanie z usług hotelu,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w 4* hotelu,

  • elastyczny czas pracy - praca zmianowa,

  • współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa.

Lokalizacja

Władysławowo,

Pomorskie

Pomorskie, Władysławowo
ID: 918207029