2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Kaputy
Dodane 02 kwietnia 2024

Terapeuta SI do pracy w ORD dla dzieci w Kaputach k. Warszawy

Wynagrodzenie

45 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kaputy

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem Centrum Medycznego ARNICA poszukujemy Terapeuty SI do pracy z dziećmi w naszym Oddziale dziennym dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego mieszczącego się przy ul. Umiastowskiej 50A w Kaputach k. Warszawy.

Jeśli jesteś terapeutą/ką, który pracuje:

a) z dziećmi 12-36 miesięcy

b) z dziećmi 3-18 lat

to szukamy właśnie CIEBIE !

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • ukończone studia podyplomowe z Integracji Sensorycznej/kurs I i II stopnia Integracji Sensorycznej,

  • pasja do pracy z małym pacjentem 1 na 1

  • otwartość i życzliwość

  • cierpliwość

  • komunikatywność

  • umiejętności nawiązywania kontaktu i relacji z dziećmi

  • wysoka orientacja na potrzeby pacjenta,

  • dyspozycyjność (gotowość do pracy we wcześniej ustalonym harmonogramie tj. stałe dni i godziny)

  • chęć rozwoju zawodowego

  • mile widziane ukończone dodatkowo kursy i szkolenia z zakresu terapii dziecięcej min. logopedia, NDT Bobath, Vojta, PNF, SI, Cranio itp

  • wolne weekendy

  • mile widziane doświadczenia w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu

Oferujemy:

  • pracę w ośrodku o ugruntowanej i wysokiej pozycji

  • znakomity zespół terapeutów

  • świetna atmosfera w pracy

  • umowę zlecenie/B2B - zależności od preferencji

  • Wynagrodzenie 45-60 zł brutto za godzinę - uzależnione od umiejętności i kwalifikacji

  • Comiesięczna premie zależna od efektywności pracy

  • Prace z pacjentami w ramach NFZ + możliwość dodatkowo przyjmowania pacjentów  komercyjnych (wynagrodzenie procentowe)

  • bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego

  • praca w stałych godzinach ( godziny poranne 8-15 i/lub popołudniowe 15-20)

  • elastyczny grafik - to Ty decydujesz czy pracujesz 5 czy więcej godzin dziennie

CV prześlij na adres e-mailowy.

W treści tematu wiadomości prosimy wpisać “Praca – Terapeuta SI”.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY

Prosimy o dodanie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych innych niż wymienione w art. 221 § 1 i 3 Kodeksu pracy, w związku z ubieganiem się przeze mnie o zatrudnienie z wyjątkiem danych osobowych, o których mowa w art. 10 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.)

Lokalizacja

Kaputy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kaputy
ID: 894605205