2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Wielkopolskie
  6. Szkolnictwo - Wiry
Dodane 09 kwietnia 2024

Terapeuta Pedagogiczny w szkole Waldorfskiej

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wiry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Społeczna Waldorfska Szkoła Podstawowa oraz Społeczne Liceum w Wirach poszukuje Terapeuty pedagogicznego do pracy z dziećmi z potrzebami specjalnymi.

Obowiązki

·         praca z dziećmi z orzeczeniem o potrzebie KS lub wyzwaniami przejściowymi

·         realizacja zaleceń i współtworzenie dokumentacji IPET, WOPFU itp.

·         współpraca z zespołem nauczycielskim i specjalistami

·         utrzymywanie wspierających relacji z rodzicami dzieci objętych opieką

Nasze wymagania

·         wykształcenie kierunkowe i stosowne uprawnienia

·         pogodne nastawienie do kadry, dzieci i rodziców

·         komunikatywność

·         samodzielność w działaniu

·         kreatywność

·         otwartość na zmiany i nowe wyzwania

·         gotowość i odpowiedzialne podejście do ciągłości frekwencji w pracy

Mile widziane

·         znajomość podstaw pedagogiki Waldorfskiej

To oferujemy

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         duże możliwości rozwoju zawodowego

·         piękne miejsce pracy - przestronne, jasne wnętrza własny ogródek

Lokalizacja

Wiry,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wiry
ID: 910621953