2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Wielkopolskie
  6. Szkolnictwo - Nowa Wieś
Dodane 17 kwietnia 2024

Terapeuta Integracji Sensorycznej

Wynagrodzenie

65 - 90 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowa Wieś

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Rozwoju Wronki poszukuje Terapeuty Integracji Sensorycznej

Miejsce pracy: Nowa Wieś, ul. Staromiejska 42

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie/B2B

Dołącz do naszego zespołu!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej placówki specjalizującej się w terapii dzieci i młodzieży, poszukujemy Terapeuty Integracji Sensorycznej.

Obowiązki:

- Przeprowadzanie szczegółowej oceny/ diagnozy sensorycznej dzieci i młodzieży (niewymagane lecz mile widziane),

- Planowanie i realizacja indywidualnych planów terapeutycznych,

- Współpraca z rodzicami oraz innymi specjalistami w celu zapewnienia holistycznego podejścia do terapii.

Oferujemy:

- Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku,

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności – od 65 do 90 zł/h brutto

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Nowa Wieś,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowa Wieś
ID: 912553317