2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Śląskie
  6. Wsparcie techniczne - Rybnik
Dodane 17 kwietnia 2024

Teletechnik/teleinformatyk

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Praca w zespole technicznym w firmie obecnej w branży radiokomunikacyjnej od ponad 20 lat na rynku.

Zadania:

– praca w zespole zajmującym się wdrożeniami systemów radiokomunikacyjnych i teleinformatycznych

- montaż,instalacja i serwis sieci internetowej

– obsługa abonentów sieci telekomunikacyjnych

Wymagania:

– wykształcenie min.średnie techniczne lub kierunkowe: teleinformatyka, informatyka, telekomunikacja (lub podobne)

– podstawowa znajomość sieci komputerowych oraz urządzeń sieciowych

– podstawowa znajomość administracji systemów operacyjnych Windows i Linux

– gotowość do wyjazdów służbowych

– gotowość do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania uprawnień

– brak przeciwskazań do pracy na wysokości

– czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

– język angielski w stopniu komunikatywnym, umożliwiający analizę dokumentacji techniczej,

– uprawnienia SEP

– znajomość systemów Mikrotik, Ubiquiti, Cisco…

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie

z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia

27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 777023867