2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Dodane 01 maja 2024

Telemarketer(ka)

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny kontakt telefoniczny z obecnymi oraz potencjalnymi Klientami firmy.

  • Prezentacja korzyści i oferowanych rozwiązań.

  • Budowanie trwałych relacji z Klientami.

  • Umawianie spotkań handlowych.

  • Raportowanie wyników.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku telemarketera.

  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji z Klientami.

  • Motywacja do osiągania wyników sprzedażowych.

  • Dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie + prowizja.

  • Szkolenia stanowiskowe.

  • Praca od poniedziałku do piątku, w godz. 9-17.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 914267454