2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Dolnośląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Wrocław
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Stare Miasto
Dodane 17 kwietnia 2024

Telemarketera-Specjalista do spraw poszerzania rynku

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Oferta Pracy dla Telemarketera-Specjalista do spraw poszerzania rynku.

Firma: Merkury Narzędzia.

Lokalizacja: Wrocław / Praca zdalna.

Opis Stanowiska: Poszukujemy samodzielnego i ambitnego telemarketera, który będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów z branży produkcji metalowej w grupach produktowych: materiały ścierne, piły taśmowe i innymi narzędziami wykorzystywanymi w obróbce.

Osoba na tym stanowisku będzie wspólnie z koordynatorem wyszukiwać potencjalnych klientów, nawiązywać kontakty i raportować swoje działania w systemie CRM.

Obowiązki:

Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów w branży obróbki poprzez telefon, e-maile oraz inne kanały komunikacji. Budowanie relacji z klientami i prezentacja naszych produktów oraz oferty.

Samodzielne zarządzanie procesem sprzedaży, od identyfikacji leadów po przekazanie informacji do przełożonego.

Regularne raportowanie kontaktów i postępów w systemie CRM.

Wymagane Umiejętności:

Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne.

Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i planowania działań.

Doświadczenie w obszarze telemarketingu lub sprzedaży B2B będzie dodatkowym atutem.

Znajomość branży narzędzi i materiałów obróbczych będzie mile widziana.

Umiejętność efektywnego raportowania i analizy danych w systemie CRM.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników.

Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym i stabilnym środowisku pracy.

Laptop oraz telefon służbowy do wykonywania obowiązków.

Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej.

Profesjonalne wsparcie i szkolenia w zakresie naszych produktów i procesów sprzedaży.

Jeśli jesteś gotowy na wyzwania, posiadasz umiejętności sprzedażowe i chcesz rozwijać się w branży materiałów obróbczych, czekamy na Twoją aplikację! Aby aplikować, prześlij swoje CV na adres email.

Informacja o Firmie: Merkury Narzędzia to długoletni dostawca dobrej jakości materiałów ściernych, pił taśmowych i narzędzi do obróbki w przemyśle. Nasza firma oferuje stabilność, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwości rozwoju zawodowego dla naszych pracowników.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 912368966