2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Kujawsko-pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Toruń
Dodane 29 kwietnia 2024

Telemarketer/Doradca

Wynagrodzenie

4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

F.H. Magnetik Sp.J. - jesteśmy partnerem Plusa od niemal 30 lat i rozwijamy Zespół Telemarketingowy - umawianie spotkań z Klientami Plusa i Polsat Box (nie sprzedaż)

Najważniejsze informacje:

praca od zaraz - Twoje stanowisko już czeka

pełen etat, umowa o pracę

wynagrodzenie: podstawa 4242 brutto + premia uznaniowa do uzgodnienia

praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, weekendy i święta wolne

miejsce pracy to nowy biurowiec Intelligent Business Centre Lab, przy ul. Sportowej/Szosie Chełmińskiej

Zakres obowiązków:

umawianie spotkań z Klientami

obsługa kalendarza

prowadzenie rozmów zgodnie z wyznaczonym standardem

dbanie o jakość zgodnie z wytycznymi z Centrali

Przeszkolimy od podstaw, natomiast doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem. Poszukujemy osób do stałej współpracy!

W razie pytań zapraszam do kontaktu!

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 892658896