2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Łódzkie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Łódź
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Górna
Dodane 21 maja 2024

Telefonistka/Telefonista Dyspozytorka/Dyspozytor

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Taxi 800 400 400 jest jedną z największych firm taksówkowych działających na terenie Polski, w Łodzi i okolicach. Rozwijamy się dynamicznie i w związku z tym poszukujemy osób do pracy na stanowisko dyspozytor/dyspozytorka. Zapraszamy do składania aplikacji.

Opis Stanowiska:

przyjmowanie zleceń telefonicznie

wprowadzanie zleceń do systemu

kontakt z kierowcami

udzielanie informacji na bieżące zapytania klientów

Wymagania:

wykształcenie min. średnie,

umiejętność obsługi komputera

umiejętność pracy pod presją czasu

mile widziana znajomość j. angielskiego w mowie.

bardzo mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

gotowość do pracy w weekendy i święta

Oferujemy:

szkolenie wstępne

umowę o pracę

płaca zasadnicza + premia wynikowa

pełny etat

elastyczny grafik ( system równoważny 12 godz. )

możliwość 8 godzinnego zmianowego systemu pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00

miłą atmosferę

Zapraszamy Seniorów i Studentów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 685036164