2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódź
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Polesie
Dział HR
Dodane 25 kwietnia 2024

Obsługa infolinii - szkolenie od 13.05!

Wynagrodzenie

27,70 - 30,85 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

05/KF/TOK/COL/2024

Rozpatrzyliśmy Twoją reklamację, pomogliśmy w zakupie upragnionej sofy, umówiliśmy badanie i wizytę lekarską... nawet nie wiesz ile razy się z nami kontaktowałeś!

OEX VCC to rozpoznawalna i doceniana przez klientów marka w branży Contact Center. Specjalizujemy się w wielokanałowej obsłudze klienta i posiadamy 6 nowoczesnych centrów operacyjnych zlokalizowanych w Warszawie, Łodzi, Lublinie i Rzeszowie. OEX VCC to jednak przede wszystkim ludzie, a dokładnie 1700 wyjątkowych osób na pokładzie, które codziennie dbają o najlepsze relacje z klientami.

OEX VCC we współpracy z Tauron Polska poszukuje osób na stanowisko:

Specjalisty ds. Obsługi Infolinii Przychodzącej

Zakres obowiązków:

  • Czym zajmuje się Doradca?

Twoim zadaniem jest miła i profesjonalna obsługa klienta zgodnie z przyjętymi standardami i określonymi procedurami.

Doradca po odbytym szkoleniu  będzie obsługiwał m.in.. takie zagadnienia, jak telerachunek (klient dzwoni podać odczyt licznika prądu, zapytać o kwotę do zapłaty),rozliczenia (klient dzwoni, aby dopytać o kwotę zaległości, bieżące płatności, modyfikację faktury lub prognozy)

To dzięki naszym Specjalistom nasza firma stale się rozwija

Chcemy, aby nasi konsultanci byli uśmiechnięci i zadowoleni, dlatego...

  • Wynagrodzenia wypłacamy zawsze na czas- gwarantowana stawka godzinowa 27,70 brutto  dla studentów i 30,85 brutto dla umów zlecenie + ZUS)

  • Cenimy przyjazną atmosferę, u nas możesz być sobą. Ubieramy się swobodnie i mówimy do siebie po imieniu

  •  Proponujemy elastyczny grafik dopasowany do Twoich  potrzeb

  • Zapewniamy Benefity: u nas  w przypadku spadku formy naładujesz baterie i zadbasz o kondycję z kartą Multisport, a pakiet medyczny Pzu Zdrowie  obejmuje: wizyty specjalistyczne, badania diagnostyczne

  • Okazujemy sobie szacunek i wspieramy się nawzajem

Jakich osób poszukujemy?

  • Dyspozycyjnych min. 120 g. m-c w przedziale 7-21

  • Gotowych do pracy zmianowej

  • Nie bojących się rozmów z klientami

  • Szybko i sprawnie obsługujących komputer i pakiet MS Office

Tauron& OEX VCC - Łączy nas Energia

Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 912706855