2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Podlaskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Białystok
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Centrum
Intrum
Dodane 25 kwietnia 2024

Telefoniczny Doradca Klienta

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zostań naszym Telefonicznym Doradcą Klienta!

Empatia i chęć nawiązywania kontaktów to Twoje znaki szczególne?

Nie są Ci obce techniki negocjacyjne? Chcesz pracować firmie, której misją jest pomaganie biznesowi, konsumentom – całemu społeczeństwu?

To świetnie, bo to oznacza, że ta oferta jest dla Ciebie :)

ZADANIA:

  • telefoniczna obsługa klientów w zakresie uregulowania zaległych płatności, tj.: ustalanie przyczyn powstania zaległości oraz prowadzenie negocjacji na etapie polubownym,

  • uzupełnianie danych kontaktowych oraz raportowanie działań.

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenie min. na poziomie średnim,

  • dobra znajomość pakietu MS Office.

KLUCZOWE KOMPETENCJE:

  • umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • dobra dykcja i łatwość formułowania myśli,

  • wysoka kultura osobista,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w Call Center.

OFERUJEMY:

  • profesjonalne szkolenie,

  • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie + premia,

  • pracę na rynkowego lidera,

  • praca stacjonarna,

  • pracę według elastycznego grafika, w trybie zmianowym,

  • benefity: prywatną opiekę medyczną, dostęp do systemu myBenefit, ubezpieczenie grupowe

Przed aplikowaniem zapoznaj się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydatów do pracy w Intrum: www.intrum.pl/media/9872/intrum-klauzula-dla-kandydat%C3%B3w.pdf

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 860468157