2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Śląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Katowice
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Śródmieście
Dodane 04 kwietnia 2024

Telefoniczny doradca klienta

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

OPIS

Odkryj Medusmo - miejsce pełne innowacji, które oferuje doskonałą technologię, inspirujące środowisko pracy oraz skuteczne narzędzia. Razem z doświadczonym zespołem profesjonalistów, pomożemy Ci nie tylko sprostać potrzebom naszych klientów, ale także rozwijać się jako pracownikowi. Zapewniamy elastyczną pracę z domu, abyś mógł spędzać zaoszczędzony na dojazdach czas na tym, co naprawdę dla Ciebie ważne. Jeśli interesuje Cię współpraca w ekscytującym wirtualnym środowisku pracy, dołącz do nas już dziś!

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: Doradcy Klienta

Aktualnie realizowane projekty:

  • sprzedażowe

  • obsługowe przychodzące

  • windykacyjne

  • ankietowe

  • ubezpieczeniowe

Główne zadania:

  • Telefoniczna obsługa klienta

  • Udzielanie rzetelnych informacji o produktach, usługach

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami

  • Realizowanie założonych planów i celów

Oczekujemy:

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Dobrej dykcji

  • Obsługi komputera na poziomie dobrym

  • Pozytywnego nastawienia i zaangażowania

  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na okres 18 miesięcy

  • Wynagrodzenie godzinowe 27,70 zł brutto + premia (w zależności od projektu)

  • Pakiet sportowo-rekreacyjny Medicover Sport

  • Współpracę w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość pracy zdalnej

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 858204378