2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Podlaskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Białystok
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Centrum
Rekrutacja Delta Contact
Dodane 30 kwietnia 2024

Telefoniczny Doradca ds. klienta

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Lubisz pracę w młodym zespole?

Masz doświadczenie bądź chcesz nabyć umiejętności w Telefonicznej Obsłudze Klienta?

W ramach rozwoju firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Telefoniczny ds. klienta

Miejsce pracy: Sienkiewicza 49, piętro V

ZADANIA:

• Obsługa połączeń wychodzących

• Kontakt tylko i wyłącznie ze STAŁYMI ABONENTAMI znanego dostawcy usług multimedialnych w celu podniesienia zakresu oferty

• Dbanie o dobry wizerunek firmy

Kandydacie, jeśli posiadasz:

 • Zdolność szybkiego uczenia się

• Umiejętność obsługi komputera

• Pozytywne nastawienie

to świetnie, bo szukamy takich osób.

 U NAS ZNAJDZIESZ:

• Praca od PN-PT w godz. 09:00-18:00 (min. około 30h tygodniowo)

• Atrakcyjne premie

• Dodatkowe 800 zł za polecenie znajomego do pracy

• Profesjonalne Szkolenie wdrożeniowe – wszystkiego Cię nauczymy

• Nabędziesz umiejętności sprzedażowych, interpersonalnych i nie tylko

• Zapewniamy przyjazną atmosferę pracy, partnerską relację - co bardzo cenią nasi Pracownicy

• Możliwość pogodzenia studiów z pracą

• Środowisko otwarte i chętne na kreatywne pomysły

• Ścieżka kariery - z nami rozwiniesz skrzydła

• Praca w samym sercu Białegostoku - wszędzie jest blisko do wspólnej integracji

• Prywatna opieka medyczna na atrakcyjnych warunkach

• Możliwość pracy zdalnej nawet już po tygodniu

Skontaktuj się z Nami - czekamy właśnie na Ciebie!

Chcesz wiedzieć o nas więcej?

Odwiedź naszą stronę: www.deltacontact.pl

W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Delta Contact Sp. z o.o., Warszawa ul. Murmańska 25, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji w Delta Contact Sp. z o. o w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 783401079