2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Michałów-Grabina
Dodane 23 kwietnia 2024

Telefoniczne umawianie spotkań dla doradców

Wynagrodzenie

3 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Michałów-Grabina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Firma z branży finansowej poszukuję kandydata na stanowisko Doradca Klienta Firmowego

Zakres obowiązków :

- Telefonicznie umawianie spotkań z doradcami

- Przygotowywanie najlepszych ofert i rozwiązań

- Zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa dla klienta firmowego

- Koordynowanie procesu uzyskania finansowania dla firmy

Nasze wymagania :

  • Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Zaangażowanie oraz chęci do uczenia się

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy :

  • Umowę zlecenie w ciągu pierwszych 3 miesiące okresu próbnego, a następnie po okresie próbnym umowę o pracę

  • Atrakcyjny system prowizyjny: podstawa 3500 netto + prowizje od wyników

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Elastyczny czas pracy, możliwość dopasowania godzin lub stały wymiar godzin od 10:00-18:00

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Wsparcie doświadczonego zespołu oraz szkolenia

  • Możliwość rozwoju osobistego oraz awansu w strukturach spółki

Adres strony internetowej:

finexto.pl

Lokalizacja

Michałów-Grabina,

Mazowieckie

Mazowieckie, Michałów-Grabina
ID: 913895973