2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Dolnośląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Lubin
Dodane 26 kwietnia 2024

telefoniczna obsługa klienta BDC

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma RE-WO Sp. z o.o.  dealer samochodowy marki FORD / SKODA z siedzibą w Lubinie, działająca na rynku motoryzacyjnym od 1982r. poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

·          telefoniczna obsługa klienta

Jakie zadania czekają na Ciebie:

·         telefoniczna obsługa Klienta

·         badanie potrzeb Klientów i budowanie relacji

·         umawianie spotkań Klientów z pracownikami firmy

·         dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Dołącz do nas jeśli:

·         posiadasz wykształcenie min. średnie

·         masz doświadczenie na podobnym stanowisku (jako dodatkowy atut)

·         jesteś otwarty/a i potrafisz współpracować,

·         potrafisz dobrze zarządzać swoim czasem w pracy,

·         jesteś dokładny/a i systematyczny/a

·         chcesz się rozwijać

Pracując z nami zyskasz:

·         możliwość zdobycia bogatego doświadczenia

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         pracę dla jednej z czołowych marek motoryzacyjnych

·         pracę w zgranym i doświadczonym zespole

·         możliwość rozwoju zawodowego

·         dodatkowy pakiet medyczny

 Wynagrodzenie w pierwszych 3-mcach pracy to 4.300,00 zł brutto. Po okresie próbnym przewidywana jest podwyżka

Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 10.05.2024r. oznacza, że oferta nie została przyjęta.

Informujemy, że Administratorem danych jest RE-WO Auto Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie przy ul. Hutniczej 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 909696901