2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Dolnośląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Wrocław
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Stare Miasto
Dodane 03 kwietnia 2024

Teleankieter studia CATI - NIE CALL CENTER, możliwość pracy zdalnej

Wynagrodzenie

26 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

Zakres obowiązków:

• Realizacja ankiet badawczych przez telefon ze wspomaganiem komputera.

Wymagania:

• podstawowa znajomość programu Excel – w zakresie uzupełniania danych, zapisywania danych,

• podstawowa znajomość obsługi komputera – umiejętność korzystania z internetu,

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów, łatwość prowadzenia rozmów przez telefon,

• umiejętność pracy w zespole – otwartość na rozwój, informacje zwrotne, praca nad podnoszeniem jakości własnej pracy,

• dyspozycyjność, elastyczność, sumienność i zaangażowanie,

• doświadczenie w pracy teleankietera mile widziane ale nie wymagane,

Oferujemy:

• praca od poniedziałku do piątku,

• elastyczny grafik, o którym decyduje teleankieter,

• oferujemy pracę na umowę zlecenie od pierwszego dnia współpracy,

• możliwość pracy zdalnej z domu lub stacjonarnej z biura we Wrocławiu,

• ciekawe doświadczenie w branży badań rynkowych,

• różnorodność doświadczeń, możliwość pracy przy zróżnicowanych projektach.

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 909155699