2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Krowodrza
Dodane 29 kwietnia 2024

TECNOCASA Agent Nieruchomości ( Podstawa + Prowizja )

Wynagrodzenie

2 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Nieruchomości TECNOCASA Łobzów poszukuje osób na stanowisko Doradca do spraw sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

Dzięki zgranemu zespołowi i budowanej od ponad 30 lat na całym świecie marce zdobędziesz niezbędną wiedzę do działania. Posłużysz się sprawdzoną metodą pracy, odbędziesz szkolenia rozwijające Twoją wiedzę merytoryczną oraz kompetencje, a co najważniejsze codzienne otrzymasz wsparcie doświadczonych kolegów i koleżanek oraz przełożonych.

Opis stanowiska:

- poszukiwanie nieruchomości w danym rejonie Krakowa,

- prezentowanie nieruchomości w ściśle określonym terenie,

- przygotowywanie ofert nieruchomości,

- współpraca z zespołem, a także praca indywidualna,

Kogo szukamy?

- osób interesujących się branżą nieruchomości,

- osób dyspozycyjnych,

- lubiących kontakt z ludźmi/z pozytywnym nastawieniem,

- z wykształceniem minimum średnim,

- chcących się rozwijać.

Co proponujemy?

- elastyczny czas pracy,

- premiowy system wynagrodzenia ( podstawa + prowizja + premie) ,

- liczne szkolenia merytoryczne i motywacyjne, - pracę w zgranym zespole,

- możliwość awansu oraz rozwoju osobistego,

- wyjazdy i imprezy integracyjne.

Zachęcamy do przesłania swojego CV ! Kandydatów prosimy o przesłanie CV z poniższą adnotacją. * Zgoda na przetwarzanie danych w celu uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 912472137