2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Pruszcz Gdański
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator produkcji spożywczej

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OBOWIĄZKI :

  • Tworzenie oraz wdrażanie nowych produktów / udoskonalanie istniejących receptur;

  • Prowadzenie prób technologicznych w zakresie produkcji;

  • Udział w nadzorowaniu procesów produkcji;

  • Analiza uzyskanych wyników procesu produkcyjnego oraz proponowanie i wdrażanie ewentualnych działań korekcyjnych;

  • Wysyłanie specyfikacji dla klientów;

  • Wprowadzanie FV oraz dokumentacji RW i PZ do systemu;

  • Kontrola cen oraz jakości wykorzystywanych surowców i półproduktów;

  • Prowadzenie dokumentacji technologicznej (receptury, procedury, instrukcje, HACCP, itp.);

  • Tworzenie etykiet w platformie GS1;

  • Kontrola temperatury dostaw zewnętrznych oraz chłodni w zakładzie;

  • Kontrola sanitarna floty wewnętrznej;

  • Tworzenie/aktualizacja danych produktów oraz surowców w programie produkcyjno-magazynowym;

  • Tworzenie raportów, zestawień, analiz produktów;

  • Współpraca z działem sprzedaży.

WYMAGANIA :

  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wiedza w zakresie technologii wyrobów mącznych, mięsnych i wege;

  • Znajomość przepisów sanitarnych oraz prawa żywnościowego;

  • Wykształcenie średnie/wyższe na kierunku Technolog żywności lub pokrewne;

  • Znajomość procesów zachodzących w przemyśle spożywczym;

  • Samodzielność, kreatywność, asertywność;

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym;

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

CO OFERUJEMY :

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia;

  • Praca w systemie 8 godzinnym, Pn - pt ;

  • Premię uznaniową;

  • Jasny zakres obowiązków;

  • Dwie przerwy po 15min na 8 godz pracy;

  • Rabat pracowniczy na nasz asortyment;

  • Wynagrodzenie uzależnione od wykształcenia i doświadczenia w przedziale 4500- 6000 zł/netto w początkowej fazie współpracy.

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 915258249