2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Małopolskie
  5. Badania i rozwój - Radgoszcz
Dodane 14 maja 2024

Technolog żywności

Lokalizacja

Radgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Tarsmak jest jednym z liczących się producentów sosów, majonezów, ketchupów i musztard w Polsce od ponad 30 lat.

W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy na stanowisko technologa żywności.

Zakres obowiązków:

Nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi oraz standaryzacja procedur

Rozwój nowych produktów w zakresie m.in. opracowania receptur, określenia parametrów procesu i produktów

Analiza rynku, poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych w zakresie produkcji sosów

Przeprowadzanie testów w warunkach laboratorynych i produkcyjnych

Opracowanie i nadzór nad dokumentami projektowymi oraz jakościowymi

Zapewnienie zgodności produktów z wymaganiami prawa żywnościowego oraz standardów bezpieczeństwa i jakości

Przeprowadzanie testów surowców i badania ich wpływu na cechy produktu

Prowadzenie szkoleń

Współpraca z działami wewnętrznymi: dział produkcji, jakości, zaopatrzenia, handlu, marketingu

Wymagania:

wykształcenie wyższe kierunkowe: technolog żywności lub pokrewne

Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

Znajomość języka angielskiego

Umiejętność pracy pod presją czasu

Osoba: kreatywna, zaangażowana, zespołowa, komunikatywna, otwarta na poszerzanie nowej wiedzy

Mile widziane:

doświadczenie w branży spożywczej

Lokalizacja

Radgoszcz,

Małopolskie

Małopolskie, Radgoszcz
ID: 916885698