2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Śląskie
  6. Pozostałe - Dąbrowa Górnicza
Dodane 16 kwietnia 2024

Technolog żywienia

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z rozszerzeniem oferty, firma gastronomiczna świadcząca usługi na terenie dużego zakładu pracy na Dąbrowy Górniczej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko technologa żywienia (żywienie zbiorowe).

Wymagania:

- doświadczenie w firmie zajmującej się żywieniem zbiorowym,

- obsługa komputera,

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

- umiejętność pracy w zespole.

Podstawowe obowiązki:

- monitorowanie przebiegu procesu produkcji posiłków,

- wsparcie merytoryczne dla pracowników centralnej kuchni,

- sporządzanie nowych i modyfikacja już istniejących procedur wytwarzania żywności,

- planowanie posiłków zgodnie z zamówieniami,

- układanie jadłospisów dekadowych,

- czuwanie nad jakością wyprodukowanych posiłków.

Oferujemy:

- przyuczenie do pracy;

- pracę w systemie jednozmianowym w godz. 6.00-14.00 (bez weekendów)

- umowę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (w tym możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, świadczenia socjalne: dofinansowanie do kolonii, dofinansowanie do posiłków, zapomogi, paczki, wczasy pod gruszą, możliwość przystąpienia do związków zawodowych działających w spółce).

Prosimy o kontakt telefoniczny w godz. 8.00-14.00

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 912125587