2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubuskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Żary
Dodane 18 kwietnia 2024

Technolog Tworzyw Sztucznych

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Poli- Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. jest jednym z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC. Istnieje już ponad 30 lat stale umacniając swoją pozycję na rynku. Wysoka jakość produktów to efekt doskonale zarządzanej firmy dobrze wykształconych pracowników i sztabu specjalistów oraz nowoczesnego zaplecza technologicznego.

Oferujemy:

·     przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej firmie,

·      stabilne zatrudnienie,

·      możliwość rozwoju zawodowego,

·      fachowe szkolenia,

·      możliwość dofinansowania dalszego kształcenia.

Zakres zadań:

·      pełnienie bezpośredniej kontroli przestrzegania dyscypliny technologicznej na każdym etapie produkcji wyrobów,

·      przeprowadzanie prób oraz ustalanie optymalnych warunków prowadzenia procesu produkcyjnego poprzez właściwy dobór surowców i materiałów do produkcji wyrobów oraz ustalanie właściwych parametrów technicznych,

·      opracowywanie warunków technicznych odbioru wyrobów, instrukcji i kart technologicznych, norm zakładowych i innych dokumentów technologicznych dla produkcji wyrobów,

·      kontrolowanie jakości surowców i materiałów do produkcji wyrobów,

·      kontrolowanie pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym dokumentów wpływających do działu,

·      wyszukiwanie nowych surowców na rynku.

Wymagania:

·      wykształcenie wyższe techniczne,

·      mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (branża - tworzywa sztuczne),

·      bardzo dobra znajomość i praktyczne posługiwanie się pakietem MS Office,

·      mile widziana znajomość programu Auto Cad,

·      znajomość rysunku technicznego,

·      znajomość j. niemieckiego lub/i j. angielskiego,

Zgłoszenia powinny zawierać CV oraz list motywacyjny. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. w Żarach /kontakt z Inspektorem Ochrony Danych -m.torenc/  moich danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym  oraz CV, liście motywacyjnym oraz we wszystkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej  w celu uczestniczenia w aktualnym i dalszych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. w Żarach w okresie 1 roku od momentu przesłania dokumentów aplikacyjnych.

Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 867580175