2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Żarów
Metikam-Stone Sp. z o.o.
Dodane 28 maja 2024

Technolog - Techniczny doradca klienta

Lokalizacja

Żarów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Metikam-Stone Sp. z o.o., Światowy lider w produkcji sprzętu warsztatowego, montażowego i transportowego dla przemysłu kamieniarskiego, poszukuje nowych osób do swojego zespołu. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i uczestniczyć w ciekawych projektach, zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Stanowisko: Technolog - Techniczny doradca klienta

Miejsce pracy: Żarów

Typ umowy: umowa o pracę

Wymiar pracy: pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z klientem w zakresie technicznym na każdym etapie

  • analiza zapytań ofertowych oraz wymagań klienta dotyczących projektu

  • przygotowywanie wycen

  • opracowywanie, optymalizacja i kontrola procesów technologicznych

  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej i rysunkowej wyrobów z wykorzystaniem oprogramowania CAD/CAM (Trumpf)

  • przygotowywanie zleceń produkcyjnych na podstawie zamówień otrzymanych od klienta

  • wdrażanie nowych produktów oraz rozwiązań technicznych do procesu produkcyjnego

  • nadzór nad jakością detali

  • bieżąca korespondencja z klientem

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku technologa / programisty w zakresie obróbki stali

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • znajomość obsługi programu AutoCad, SolidWorks

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • mile widziana praktyczna znajomość metod oraz narzędzi Lean Manufacturing

  • samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • benefity pozapłacowe: świadczenia świąteczne, ubezpieczenie grupowe

  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Żarów,

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Żarów
ID: 918228278