2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bielsko-Biała
Dodane 08 kwietnia 2024

Technolog Stolarki Aluminiowej

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stolprof S.C.

Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi w zakresie doradztwa, produkcji oraz montażu stolarki otworowej wykonanej z aluminium. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowanych pracowników, oraz dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych, co gwarantuje wysoką jakość i trwałość oferowanych wyrobów.

Poszukujemy do naszego zespołu Technologa Stolarki Aluminiowej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • weryfikacja dokumentacji technicznej przekazywanej przez klientów,

  • opracowywanie techniczne zleceń stolarki aluminiowej,

  • przygotowywanie kart produkcyjnych,

  • monitorowanie i kontrola postępów produkcji,

  • ścisła współpraca z innymi działami.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość programu AutoCad,

  • znajomość języka technicznego oraz umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • znajomość zagadnień z zakresu aluminium oraz procesów produkcyjnych,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • komunikatywność,

  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • system szkoleń branżowych,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • pakiet benefitów pracowniczych,

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii.

CV wraz z klauzulą RODO proszę przesłać na maila.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 859294742