2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Kujawsko-pomorskie
  5. Inżynieria - Toruń
Dodane 24 kwietnia 2024

Technolog - Specjalista ds. kosztorysowania stolarki aluminiowej

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

PRODUCENT STOLARKI ALUMINIOWEJ POSZUKUJE TECHNOLOGA I SPECJALISTĘ DS. KOSZTORYSOWANIA STOLARKI ALUMINIOWEJ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kosztorysowanie stolarki i montażu

  • negocjacje warunków, zawieranie kontraktów

  • nadzór technologiczny

  • nadzór i organizowanie montaży

WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW :

  • doświadczenie zawodowe w kosztorysowaniu stolarki aluminiowej i technologii aluminium - mile widziane

  • znajomość branży stolarki aluminiowej i aktualnych trendów

  • umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej oraz sporządzania kosztorysów

  • znajomość narzędzi i programów specjalistycznych do kosztorysowania

  • znajomość procesów produkcyjnych związanych z aluminium

  • praktyczna znajomość materiałów i technologii stosowanych w stolarce aluminiowej

  • umiejętność współpracy z innymi działami w firmie, takimi jak produkcja, sprzedaż i zarządzanie projektami

  • dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania swoim czasem

  • dokładność, odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

  • komunikatywność i umiejętność przekazywania informacji technicznych w zrozumiały sposób

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie

  • wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy

  • samodzielne stanowisko w zgranym zespole

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O SKŁADANIE DOKUMENTÓW POPRZEZ APLIKACJE OLX

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 914178020