2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Słupsk
Perla Polska
Dodane 01 maja 2024

Technolog Specjalista

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek na każdą okazję i porę dnia. Jesteśmy liderem na polskim rynku w swojej kategorii produktowej. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych.

Jako nowoczesna i prężnie rozwijająca się firma rodzinna od lat działamy międzynarodowo. Importujemy wyłącznie wysokiej klasy surowce bezpośrednio od zaufanych dostawców z całego świata. Starannie nadzorujemy każdy etap produkcji zapewniając najwyższą jakość oferowanych wyrobów.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów wdrożeniowych produktów (opracowywanie konceptu, receptury, programu badań, analiza kosztów)

  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej (receptury, specyfikacje, karty produktu)

  • udział w projektach badawczych nowych produktów

  • normowanie i optymalizacja procesów technologicznych analiza wydajności surowców i ich optymalne wykorzystanie)

  • przeprowadzanie badań i analiz jakościowych, testów technologicznych

  • śledzenie trendów rynkowych, poszukiwanie nowych technologii i surowców

  • doskonalenie wiedzy w zakresie technologii i prawa żywnościowego

  • współpraca z Działem Marketingu, Działem Handlowym, Produkcją

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (z zakresu technologii żywności, towaroznawstwa lub pokrewne) lub średnie wraz z potwierdzeniem działalności w zawodzie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość zasad HACCP, GMP, GHP, FMCG

  • wiedza z zakresu technologii żywności, prawa żywnościowego

  • komunikatywna znajomość angielskiego

  • umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów

  • zaangażowanie i determinacja w realizacji powierzonych zadań

  • umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania samodzielnych decyzji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom i doświadczeniu

  • możliwość rozwoju i szkoleń zawodowych

  • Firma kontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 914137848