2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kamienna Góra
Dodane 22 kwietnia 2024

Technolog przetwórstwa tworzyw sztucznych

Lokalizacja

Kamienna Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma „Kalibra” Sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Jedwabnej 15 w Kamiennej Górze zatrudni pracownika na stanowisko Technolog przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Główne obowiązki:

  • nadzorowanie zgodności z instrukcją technologiczną przebiegu procesów produkcyjnych,

  • kontrolowanie parametrów procesowych i określanie sposobów usuwania ich odchyleń od podanych w instrukcji,

  • kontrolowanie zgodności jakości surowców i produktów z normami technicznymi;

  • przygotowywanie raportów i dokumentacji jakościowej,

  • wprowadzanie zmian mających na celu poprawienie wydajności produkcji lub jakości wytwarzanych elementów.

Wymagania:

-wykształcenie i doświadczenie w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych

- dobra znajomość obsługi komputera,

- dokładność,

- umiejętność analitycznego myślenia,

- samodzielność.

Zakład oferuje:

- stabilne zatrudnienie,

- świadczenia pozapłacowe (pakiet medyczny),

- świadczenia socjalne.

Lokalizacja

Kamienna Góra,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kamienna Góra
ID: 913670009