2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Pionki
Dodane 27 marca 2024

Technolog-programista, ustawiacz automatów tokarskich cnc

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pionki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do naszego zakładu produkcyjnego poszukujemy kandydata na stanowisko:

Technolog-programista, ustawiacz automatów tokarskich cnc.

 Opis stanowiska:

  • Pisanie i wgrywanie programów do maszyny

  • Dobór narzędzi

  • Dobór parametrów obróbki

  • Ustawienie produkcji detali na maszynie zgodnie z dokumentacją techniczną

  • obsługa narzędzi pomiarowych

  • wykonanie dokumentacji technologicznej

  • wsparcie kierownictwa produkcji

  • dbanie o stan techniczny maszyn, jak i porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum techniczne średnie

  • znajomość i umiejętności pracy na maszynach sterowanych CNC (tokarka)

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (m. in. suwmiarka, średnicówka, mikrometr itp.),

  • doświadczenie zawodowe - minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • zdolności manualne (praca z narzędziami elektronarzędziami i narzędziami manualnymi)

  • znajomość specyfiki programowania i pracy maszyn CNC

  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz ich analizy

  • ocena oraz kontrola jakości produkowanych detali

  • sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie

Oferujemy:

  • umowę o prace

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • kontakt z nowoczesną techniką i technologiami

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą OLX.

Lokalizacja

Pionki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pionki
ID: 806899582