2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Głuchowo
Dodane 22 kwietnia 2024

Technolog - Programista CNC

Lokalizacja

Głuchowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis firmy

RL CNC jest firmą realizującą usługi związane z produkcją elementów ze stali, metali kolorowych oraz tworzyw dla różnych gałęzi przemysłu w kraju i zagranicą.

Firma zajmuje się głównie produkcją jednostkową oraz seryjną w obszarach obróbki skrawaniem, spawania i wykończenia powierzchni.

Miejsce wykonywania pracy: Głuchowo /k. Komornik, ul. Poznańska 50

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • wiedza z zakresu obróbki skrawaniem poparta doświadczeniem,

  • wymagana praktyczna znajomość programowania maszyn ze sterowaniem Heidenhain lub Mazatrol,

  • wymagana znajomość oprogramowania wspierającego projektowanie i wytwarzanie CAD/CAM (mile widziana znajomość programu Siemens NX i/lub DraftSight )

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku technologa w branży metalowej (rozważymy również kandydatury niepracujące wcześniej w biurze, ale posiadające pożądane doświadczenie i umiejętności)

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,

  • wymagane doświadczenie w pracy na centrach obróbczych CNC,

  • umiejętność analitycznego oraz kreatywnego myślenia i działania,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

  • doświadczenie w kontaktach z warsztatem produkcyjnym,

  • biegła i praktyczna znajomość obsługi komputera i pakietu Office,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • zaangażowanie i stabilność;

Zakres Obowiązków:

  • projektowanie procesów technologicznych wytwarzania,

  • przygotowywanie dokumentacji rysunkowej na potrzeby produkcyjne i kooperacyjne,

  • planowanie zużyć materiałowych, normowanie czasów wykonania, dobór kooperacji,

  • pisanie programów na frezarskie i tokarskie centra obróbcze 3,4,5-osiowe ze sterowaniem CNC, w oparciu o system NX,/Mazatrol/Heidenhain;

  • dobór narzędzi i parametrów obróbki,

  • przygotowywanie kalkulacji (wycen),

  • prowadzenie konsultacji technicznych z klientem,

  • doradztwo techniczne;

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,

  • premie miesięczne,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • wdrożenie i przeszkolenie do pracy,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • dobrą atmosferę w pracy,

  • pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenia);

Lokalizacja

Głuchowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Głuchowo
ID: 883081158