2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Ozorków
Sandra
Dodane 28 maja 2024

Technolog/Programista CNC

Lokalizacja

Ozorków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Nasz Klient specjalizuje się w produkcji detali z miedzi, a także podzespołów dla branży energii odnawialnej i automotive. Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Ozorków, woj. łódzkie

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie programów w środowisku CAM Autodesk Fusion na maszyny CNC (frezarki 3-osiowe ze sterowaniem Heidenhain)

  • Programowanie i obsługa frezarki – przenoszenie modelu na frezarkę i walidacja produkcji

  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną

  • Doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności

  • Praca od poniedziałku do piątku na I zmianę

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku

  • Wykształcenie min.  średnie techniczne

  • Znajomość oprogramowania CAD i CAM

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych

  • Mile widziana znajomość systemów ERP

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę i zatrudnienie bezpośrednie

  • Wynagrodzenie zgodne z posiadanym doświadczeniem (Klient jest otwarty na oczekiwania finansowe) + premia roczna

  • Elastyczność w zakresie rozpoczęcia pracy między 7:00 a 8:30

  • Przestrzeń na wdrażanie nowych technologii oraz udział w procesie doskonalenia jakości wyrobów mających wpływ na poprawę efektywności produkcji

  • Benefity: prywatne ubezpieczenie na życie i zdrowie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone, paczki dla dzieci, premie świąteczne

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Zapraszamy do przesłania aplikacji CV poprzez przycisk APLIKUJ

Skontaktuj się z nami by poznać więcej szczegółów: 66*******37

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ozorków,

Łódzkie

Łódzkie, Ozorków
ID: 918259831