2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Koszalin
Dodane 01 maja 2024

Technolog produkcji stolarki Aluminiowej

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy:

Koszalin, ul. Słowiańska 11F 75-844 Koszalin

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie rysunków konstrukcji aluminiowych, wyceny ślusarki aluminiowej

  • bieżąca realizacja zamówień ślusarki aluminiowej zgodnie z harmonogramem,

  • kontrola stanu technicznego maszyn

  • tworzenie dokumentacji produkcyjnej,

  • wdrażanie nowych technologii w zakresie konstrukcji aluminiowych,

  • składanie zamówień na materiały do produkcji.

  • nadzór i kontrola jakości produkcji

  • kontrola cen surowców do produkcji

  • optymalizacja magazynu profili i akcesoriów.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 letnie,

  • wysokiej kultury pracy

Oferujemy:

Kształcenie i możliwość podnoszenia kwalifikacji w nowym zawodzie, doskonałe warunki i atmosferę pracy w nowej siedzibie firmy,

atrakcyjne wynagrodzenie wielostopniowe.

Wymagane:

CV, referencje.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Fabryka Okien i Drzwi PCV Lastrik Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Fabryka Okien i Drzwi PCV Lastrik Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 858762030