2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Węgrów
Dagmara Szczerba
Dodane 13 maja 2024

Technolog produkcji

Lokalizacja

Węgrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Posiadasz doświadczenie pracy na stanowiskach związanych z procesami produkcyjnymi? LEAN Manufacturing nie ma przed Tobą tajemnic?

Świetnie się składa! Obecnie do jednej z firm produkcyjnych poszukujemy Technologa produkcji.

Lokalizacja: Węgrów

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie (pierwsza umowa min. rok – okres próbny)
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia kandydata
  • praca na jedną zmianę – 8h
  • praca stacjonarna z możliwością pracy zdalnej
  • możliwość elastycznych godzin pracy
  • zapewnione szkolenia wprowadzające
  • szeroki pakiet benefitów: karty sportowe, fundusz socjalny – wczasy pod gruszą, bony na święta, dofinansowanie do działań kulturalno-sportowych czy przedszkola

zadania

  • projektowanie w środowisku CAD urządzeń, elementów
  • optymalizacja procesu produkcyjnego i kosztów produkcyjnych
  • inicjowanie działań zwiększających efektywność
  • koordynacja zespołu produkcyjnego
  • zarządzanie produkcją i infrastrukturą poboczną
  • planowanie i zapewnianie ciągłości produkcji
  • nadzór nad nowymi uruchomieniami
  • transfer technologii, opracowywanie i monitorowanie dokumentacji procesowej oraz technicznej
  • kontakt z centralą firmy i współpraca z działami logistyki, jakości, B+R oraz biurem

oczekujemy

  • doświadczenia w projektowaniu w środowisku CAD
  • doświadczenie w nadzorze nad nowymi uruchomieniami
  • znajomości narzędzi Lean Manufacturing, kontroli procesu produkcyjnego, KPI
  • znajomość języka angielskiego m.in. B2 (kontakt z centralą firmy, czytanie dokumentacji)
  • znajomości rysunku technicznego, dokumentacji procesu technologicznego, PFMEA, Control Plan oraz narzędzi rozwiązywania problemów
  • praktycznego doświadczenia w zarządzaniu produkcją
  • znajomości procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych, wytłaczania, zgrzewania i/lub procesów montażowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Węgrów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Węgrów
ID: 915218183