2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Podlaskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Białystok
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Bojary
Dodane 27 maja 2024

Technolog Produkcji

Lokalizacja

Białystok, Bojary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Media Sp. z o.o. producent ekologicznych i zrównoważonych materiałów reklamowych aktualnie poszukuje osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku: Technolog Produkcji

Twój zakres obowiązków

Wdrażanie nowych procesów technologicznych i weryfikacja istniejących

  • nadzór nad stanem dokumentacji technologicznej i jej aktualizacja

  • kalkulacje kosztowe produktów

  • nadzór nad danymi w systemie informatycznym

  • przygotowanie analiz i raportów w celu przekazywania bieżących informacji do przełożonych

  • działania rozwojowe i i usprawniające

Nasze wymagania:

  • 2 lata w dziale zarządzania jakością lub zarządzania produkcją

  • umiejętność zarządzania projektami

  • wiedza z zakresu zarządzania jakością

  • wiedza z zakresu lean manufacturing

  • MS Excel - poziom średniozaawansowany

  • obsługa programów typu ERP

Mile widziane:

  • wiedza z zakresu kosztów produkcyjnych

  • wiedza z zakresu szycia i konstrukcji ubrań

  • znajomość specyfiki branży sublimacyjnej i gadżetów reklamowych

  • umiejętność obsługi programów graficznych Adobe

  • znajomość oprogramowania Impuls

To oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niezbędne narzędzia pracy

  • umowa o pracę na pełny etat

  • dostęp do firmowej siłowni

  • dodatkowe świadczenia z ZFŚS

  • parking pracowniczy

  • rozwój cennych umiejętności

  • pracę w nowoczesnej i wygodnej siedzibie firmy.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bojary
ID: 918502329