2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Zbuczyn
Dodane 22 kwietnia 2024

Technolog produkcja metalowa automotive

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zbuczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaRekrutacja online

Opis

Firma Fracht poszukuje Technologa.

Zakres obowiązków:

  • udział w organizowaniu pracy podległego zespołu,

  • tworzenie rysunków technicznych,

  • tworzenie nowych i udoskonalanie starych produktów,

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność organizacji pracy,

  • umiejętność poruszania się w Solidworks,

  • łatwość komunikacji,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • odpowiedzialność za swoje projekty,

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt,

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • narzędzia do pracy,

  • płatne urlopy,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Nawiążemy kontakt z wybranymi osobami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Firmę PPHU FRACHT z siedzibą w Zbuczynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych".

Lokalizacja

Zbuczyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zbuczyn
ID: 612953110